Pasquale: KMV ani já nikoho neuplácíme


7.9.2012 - Tisková zpráva

Praha 7. září 2012 – V souvislosti s posledním útokem asociace ASORKD proti primátorovi města Karlovy Vary Petrovi Kulhánkovi se Alessandro Pasquale, generální ředitel společnosti Karlovarské minerální vody (KMV), důrazně ohradil proti tvrzení, že by on nebo jeho společnost někoho uplácela. V časopisu Promenáda, který měl podle ASORKDu sloužit jako prostředek k možnému uplácení publikuje na 17 inzertních stranách řada inzerentů, včetně KMV již nejméně 20 let. Časopis je distribuován do hotelů v západočeském lázeňském trojúhelníku.

„Podezírat nás z poskytování úplatků je další nečestná a nespravedlivá urážka na naši adresu,“ uvedl Alessandro Pasquale. „Na rozdíl od Kadrmana ani nevím, jaká suma by byla ke zkorumpování nezkorumpovatelného politika zapotřebí,“ pokračoval Pasquale.

Podle Alessandra Pasquale by urážky, lži a dehonestující prohlášení ASORKDu neměly být tolerovány nikým, kdo alespoň trochu dbá na svou vlastní čest. Demokracie není o lžích, bez ohledu na to, pod jak nóbl maskou se skrývají. „Dalším útokem na KMV několik týdnů před krajskými volbami přes významného politika znovu překročil Kadrman hranici obecné slušnosti a obyčejné lidské odpovědnosti. Lži ASORKDu musí jednou pro vždy skončit,“ uzavřel Pasquale.