Veřejnost oceňuje dokončení rekonstrukce objektu Löschner


30.3.2015

Veřejnost i média oceňují krásu rekonstruovaného objektu Löschner v Kyselce, kdy nyní nastává nová fáze, a to příprava muzejní expozice Muzea MATTONI.

V připojených odkazech se lze seznámit s aktuálními reportážemi z místa, které profesionálním způsobem představují nově opravený objekt v celé jeho kráse.

http://vary.idnes.cz/loschneruv-pavilon-je-po-rekonstrukci-dym-/vary-zpravy.aspx?c=A150327_143945_vary-zpravy_prz

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/215411000100317

Nyní Karlovarské minerální vody sestavují tým odborníků, kde budou zastoupeni architekti, designéři, grafici, historici a odborníci z oblasti muzejnictví, aby mohla být vytvořena zajímavá, moderní a interaktivní expozice, která by přitahovala návštěvníky.

Již nyní se shromažďují historické artefakty a posuzují prvé návrhy. Uvítáme ovšem i zapojení veřejnosti.  Všichni příznivci Kyselky, kteří mají nějaké historické předměty demonstrující historii stáčení minerálních vod v Kyselce, a rádi by přispěli k bohatosti budoucí expozice, nám mohou napsat na e-mail: muzeum@mattoni.cz, kde velmi rádi uvítáme jakékoliv nabídky na zapůjčení výstavních předmětů, ať už půjde o obrázky, fotografie, listiny, lahve, etikety, razítka, reklamní letáky a další podobné. Uvedení jména zapůjčitele či donátora u každého z předmětů je samozřejmostí.